icon

... Když dojí, tak mu vždy ukážu prázdný kelímek a řeknu mu, jak je šikovný, že to všechno snědl. A on se začne smát. Ne tak dnes. Plakal. A hodně...

avatar

@collette Coll, tak mu zítra dej dva 😉 A už nebude plakat 🙂)

27. zář 2010
avatar

No, to udělám:o) Budu připravena! Ale dnes to nešlo, protože já ho vždycky vytahuju tak hodinu dopředu z ledničky, aby nebyl studený a nezastudil mu bříško. Takže zítra vyndám hned dva. A on je zbaští naposezení a pak se poblindí:oD

27. zář 2010