Kuba dnes zažil blízké setkání zásuvkového druhu - má na čele krvavý flíček... Být to výš a víc doleva, budu ho podezírat, že raší růžek:oD
Kuba dnes zažil blízké setkání zásuvkového druhu - má na čele krvavý flíček... Být to výš a víc doleva, budu ho podezírat, že raší růžek:oD
že by budoucí elektrikář? Kubovi se podařilo ve třech letech vyhodit pojistky v osmipatrovém paneláku a to i s výtahem, prosím ... 😀 Prostě po tatínkovi ...