icon

Kuba má dnes svůj první svátek:o) Dostane knížky a jdeme do cukrárny. Máma s tátou si dají dortík a kávičku, co dáme Kubovi, to nevím...

avatar

všechno nejlepší! 🙂

25. črc 2010
avatar

Aj my prajeme Kubikovi vsetko najlepsie, hlavne vela zdravia a lasky🙂.

25. črc 2010
avatar

@ludmilka I Jakubkovi:o)

25. črc 2010
avatar

@ikarkulka Tukuju, říká Kubíček:oP

26. črc 2010