tak to znám, loni jsem dokonce vozila okouzleného Mirečka na bobech po obýváku, seděl na nich v pyžamu a byl očividně v sedmém nebi 🙂. Letos je máme raději uložené ve sklepě.
@janvla No, my je "naostro" vyzkoušeli včera cestou domů. Vyndala jsem ho z kočárku a vezla asi 50 metrů. V naprostém úžasu. Když jsme ho sundali v místě, kde už byl sníh umetený, tak se neskutečně nešťastně rozplakal. A že on jen tak nebrečí. Dnes nás čeká "velká" bobovačka:o)))
tak to znám, loni jsem dokonce vozila okouzleného Mirečka na bobech po obýváku, seděl na nich v pyžamu a byl očividně v sedmém nebi 🙂. Letos je máme raději uložené ve sklepě.