icon

Kuba má novou lásku... Boby... Sedí na nich uprostřed obyváku a zkoumá všechny fičury:o)))

avatar

tak to znám, loni jsem dokonce vozila okouzleného Mirečka na bobech po obýváku, seděl na nich v pyžamu a byl očividně v sedmém nebi 🙂. Letos je máme raději uložené ve sklepě.

5. pro 2010
avatar

@janvla No, my je "naostro" vyzkoušeli včera cestou domů. Vyndala jsem ho z kočárku a vezla asi 50 metrů. V naprostém úžasu. Když jsme ho sundali v místě, kde už byl sníh umetený, tak se neskutečně nešťastně rozplakal. A že on jen tak nebrečí. Dnes nás čeká "velká" bobovačka:o)))

5. pro 2010