Kuba objevil, že má pindíka:oDDD
Teda to náš malej už tak v půl roce, ale se divím že ho to nebolí, si za něho tahá a komplet všechno úplně drtí v ruce. Manžel když to vidí tak skoro skučí on bolestí 🙂
@bufina Tak v půl roce byly daleko větším šlágrem nohy:o)
bufina, u nás to samé, dokonce jsem se ptala dr., zda si nemůže ublížit 😀
Teda to náš malej už tak v půl roce, ale se divím že ho to nebolí, si za něho tahá a komplet všechno úplně drtí v ruce. Manžel když to vidí tak skoro skučí on bolestí 🙂