icon

Kuba objevil, že má pindíka:oDDD

avatar

Teda to náš malej už tak v půl roce, ale se divím že ho to nebolí, si za něho tahá a komplet všechno úplně drtí v ruce. Manžel když to vidí tak skoro skučí on bolestí 🙂

31. říj 2010
avatar

@bufina Tak v půl roce byly daleko větším šlágrem nohy:o)

31. říj 2010
avatar

bufina, u nás to samé, dokonce jsem se ptala dr., zda si nemůže ublížit 😀

2. lis 2010