Kuba už má za sebou dvě návštěvy u zubaře. Jednu prevenčku před necelými 2 týdny a jednu "akutní" dnes - urazil si při tom svém řádění kus zoubku. Takže vrtačkovou premiéru máme za sebou: ohlazeno, teď ještě aby zoubek nezačal tmavnout:o(
@jitkaj. No, podle všeho by se nám to tmavnutí mělo vyhnout. Vzhledem k tomu, že to nevypadá, že by měl zhmožděnou dáseň a zobek drží pevně, tak snad nedošlo k porušení výživy zoubku. Ani nevím, jak se to stalo, ale nejspíš díky tomu, že všechno okusuje. Kdyby si ho urazil při pádu, tak by to bylo horší. Ale zvládl to v pohodě, že jsem koukala jak zjara. Asi máme úchylné dítě, nejdřív bojoval, protože nemá rád, když ho "omezujeme", tedy když ho chytíme, aby se nehýbal. Ale jakmile doktor spustil vrtačku, tak najednou klid a držel jak židovská víra:oD
Chudinka malej :(. Snad mu zoubek nezčerná. Je teda statečnej, že zvládnul během 14ti dnů 2x zubaře. To má i dospělák co dělat, aby se tam dokopal 🙂