Kubíček mi pomáhá oblékat mu ponožky - já mu ukážu ponožku, řeknu "nasadíme ponožku" a on zvedne ťapinku:o)
collette
autorNa to u nás v rodině existuje jediná odpověď: "Tak nejásej a dělej!"😀 😀 😀
6. říj 2010
Kubíček mi pomáhá oblékat mu ponožky - já mu ukážu ponožku, řeknu "nasadíme ponožku" a on zvedne ťapinku:o)
Na to u nás v rodině existuje jediná odpověď: "Tak nejásej a dělej!"😀 😀 😀
a počkej, až začne období "já sám", to se teprve nasměješ 😀