icon

Kubíček mi pomáhá oblékat mu ponožky - já mu ukážu ponožku, řeknu "nasadíme ponožku" a on zvedne ťapinku:o)

avatar

a počkej, až začne období "já sám", to se teprve nasměješ 😀

6. říj 2010
avatar

Na to u nás v rodině existuje jediná odpověď: "Tak nejásej a dělej!"😀 😀 😀

6. říj 2010