icon

Kubíčkovi je dnes 11 měsíců. Oslavil to nespaním:o) A mě je špatně, protože za měsíc bude mít první narozeniny. Tak strašně to letí. Strašně ráda bych vrátila čas o rok zpátky:.o)

avatar

tak to ja taky,a jak moc🙂

17. říj 2010
avatar

Niki, užívajte si to, lebo o rok si určite poviete to isté ( tak ako ja )...

19. říj 2010
avatar

@ludmilka Snažím se, nerada bych díky přemýšlení o tom, co bylo, přišla o to, co je. Ale někdy si prostě nemohu pomoci:o)

22. říj 2010