Kubíčkovi se dnes předčasně (32+4) narodil kamarád. Pevně věříme, že vše bude ok, protože už teď je to kus chlapa (2260 g). Přejeme hlavně hodně zdraví a těšíme se, až ho budeme moci uvítat doma:o)))
Kubíčkovi se dnes předčasně (32+4) narodil kamarád. Pevně věříme, že vše bude ok, protože už teď je to kus chlapa (2260 g). Přejeme hlavně hodně zdraví a těšíme se, až ho budeme moci uvítat doma:o)))
To je teda taky macík 🙂 Můj měl v 33+6 2420g 🙂 Aspoň budou brzo doma 🙂