icon

Kubíčkovi se dnes předčasně (32+4) narodil kamarád. Pevně věříme, že vše bude ok, protože už teď je to kus chlapa (2260 g). Přejeme hlavně hodně zdraví a těšíme se, až ho budeme moci uvítat doma:o)))

avatar

To je teda taky macík 🙂 Můj měl v 33+6 2420g 🙂 Aspoň budou brzo doma 🙂

7. pro 2010
avatar

@bufina V to pevně věříme, ale pro jistotu jsme malého včera s jeho tatínkem zapili lahví tequily:oD

7. pro 2010
avatar

😀 Tak to bude určitě dobrý 🙂 🙂 🙂

7. pro 2010