icon

Mám dítě s prahem bolesti pitbula:o/ Už vzal kolínka na milost, pohybuje se rychlostí světla a razancí těžkotonážního nosorožce - prostě se rozhodne a jde, rohy nerohy, dveře nedveře. Hlavu má omlácenou, ale je mu to všechno šumák...

avatar

dokud neteče krev, tak je to v pohodě :D

31. srp 2010
avatar

@neumisa ha, a co moje nervy?

31. srp 2010
avatar

@collette ty ještě takovou věc vlastníš? moje už dávno zdrhly ... 🙂

31. srp 2010
avatar

@neumisa No však máš taky starší děti:o) Ty moje právě teď pomalu tečou někam do pryč... Místo té krve:oD

31. srp 2010