Máme doma zmrzlíka - dnes šel ven poprvé v rukavičkách. Bylo 10 stupňů. A přesto se vrátil s kusy ledu místo rukou. Asi jsme ho měli pojmenovat Pankrác, Servác, nebo Bonifác:o/
třeba se mu ty ručičky blbě prokrvujou :-/ Ale co, hlavně když prckovi bude teploučko
28. zář 2010
no jo, pánové aby se nám netozpustili 😀 😀