icon

Máme doma zmrzlíka - dnes šel ven poprvé v rukavičkách. Bylo 10 stupňů. A přesto se vrátil s kusy ledu místo rukou. Asi jsme ho měli pojmenovat Pankrác, Servác, nebo Bonifác:o/

avatar

no jo, pánové aby se nám netozpustili 😀 😀

28. zář 2010
avatar

@kooblich No, já mu to nemůžu vyčítat, nejspíš to má po mně:o( Lidi na nás budou koukat jako na blázna, ale asi mu budu muset dát poctivý zimní palčáky:oD

28. zář 2010
avatar

třeba se mu ty ručičky blbě prokrvujou :-/ Ale co, hlavně když prckovi bude teploučko

28. zář 2010
avatar

@kooblich Tím jsem právě myslela, že to má po mně. Mám chronickou žilní nedostatečnost a ruce a nohy věčně jak kus ledu:o(

28. zář 2010