Manžel má dneska narozeniny. Včera dostal předčasný dárek. Byli jsme na 1. ročníku festivalu "Sen letní noci". Měli jsme pronajatou lodičku a byli kousek od pódia. Dali jsme šampíčko a pár mlsů. Pak do báru. Bylo to dokonalé. Napřesrok jdem znovu!
collette
autorVeď:o) my se sjeli jen tou atmosférou a to jsme byli béčka... Tam se děly wjecy:o)
8. srp 2010
Jo Goran je Goran. Já na něm byla před lety v Lucerně a stálo to za to 🙂