icon

Milé dámy, potřebuji poradit: chci Kubíkovi koupit nějakou věc, která by mu nejlépe vydržela celý život jako památka, ale aby to nebylo něco, na co se může leda tak koukat. Nějaké nápady?

avatar

líbilo se mi, že rodiče dali ženichovi na svatbě bedničku s kvalitním alkoholem, každý rok koupili a schovali a pak z toho měl slušnou a hodnotnou sbírku :o) a nebo takový ty pamětní mince...

12. lis 2010
avatar

@slavicky To je prima nápad, ale pro tento případ ne úplně vhodný. Jde o to, že si Kuba vydělal první peníze, a já bych mu chtěla za to koupit něco na památku:o) Ale ten "sběrný bar" zvážím:oP

12. lis 2010
avatar

No mě osobně se líbí ty retro autíčka. Děti si s tím vyhrají, a pak až bude dospělý se na to rád, podívá a zavzpomíná jak v tom řádil. Zároveň se to potom dá použít i jako dekorace a až bude starý třeba to bude mít i vyšší hodnotu. Taky nevím co Sabince památečního koupit. Manžel už vypaluje slivovici na její svatbu 🙂 ale tu vypije a potom co? Leda pěkná kocovina 🙂

12. lis 2010
avatar

@collette já jsem si za svoje první vydělané peníze koupila zlatý prstýnek, ale bylo mi už asi 10 let a jsem holka 😅 😀 napadly mě nějaké hezké hodinky, ale tam je problém s tím, že to je módní záležitost, aby za pár let nebyly zastaralé... co třeba sponu do kravaty a zezadu mu nechat něco vyrýt?

12. lis 2010
avatar

@safira.b
@slavicky Holky, když o tom tak přemýšlím (já jsem fantastická pisatelka hororových scénářů - to dělá ta průprava krizovým managementem:oD), tak mě napadlo, co s tím budeme dělat, když se nám dítka zvrhnou v alkoholiky? 😅 To by pak asi vhodný dárek nebyl, co?

12. lis 2010
avatar

@collette no to by nebyl :o( to mě nenapadlo :o)) to bys pak musela jedině rychle prodat a vytěžený peníze dát jako svatební dar... ona taková 25letá whisky... :o)))

12. lis 2010
avatar

@chaarleene No, psala jsem, že by to nemělo být něco, na co se bude smět jen koukat. Ale fakt je, že dneska z toho stejně nemá rozum. Píšu do seznamu:o)

12. lis 2010
avatar

Alkohol bych ani já nedala jako památeční, ale slivovičku na svatbičku bych si dala obzvlášť třeba 30letou 🙂 Já bych dala něco s čím si vyhraje a pak když se na to podívá se mu vybaví nádherné vzpomínky. Taky si ráda vzpomenu na svůj kočárek pro panenky byl fakt fajnovej z německa. Chce to něco co zaujme a zůstane ve vzpomínce na vždy. Šperky jsou ošidná záležitost doba, vkus. Je těžké ti poradit 🙂
@collette

12. lis 2010
avatar

@slavicky No, když kvalitní, tak bychom dnes kupovali alespoň 12tiletou. A jestli půjde v mých stopách, tak se bude ženit nejdřív tak v pětatřiceti. To by tak skoro 40tiletá mohla už něco hodit:oDDD

12. lis 2010
avatar

@safira.b No, asi to vážně bude nakonec nějaký ten "angličák"...

12. lis 2010
avatar

@collette https://www.modrykonik.cz/fotoblog/kamini/album... jukni na tenhle fotoblog úplně dole jsou retro autíčka která jsem myslela, ale ceny se pohybují i okolo 7tisíc, nevím jak drahý dárek mu chceš dát, ale ty autíčka jsou bomba, ale dají se možná sehnat i levněji 🙂

12. lis 2010
avatar

Kopírovaný komentář od @lendik1983 - nějak se nám to zatoulalo pod jinou zprávu:o)

lendik1983 Když jsem byla malá, dostala jsem hrneček... Mám ho doteď - miluju pocit, který mě zaplaví, když se na něj podívám - vidím svou maminku, jak mi ráno do něj připravuje kakao a sype piškoty Dnes se z něj nesmí pít, nesmí se na něj sahat - je to prostě moje vzpomínka Kdyby se rozbil - s hromádkou střepů by bylo nesrovnatelně slz. Můžete se mi smát, ale pokaždé, co se na něj podívám - jsem malá holka u snídaně, která vymýšlí důvod, proč nemůže do školky 😀

12. lis 2010
avatar

a co takové příbory ???http://www.berghoff.com.cz/index.php?page=shop.... ......ale asi už to není aktuální, my jsme koupili zrovna tyto

16. lis 2010