Milé dámy, potřebuji poradit: chci Kubíkovi koupit nějakou věc, která by mu nejlépe vydržela celý život jako památka, ale aby to nebylo něco, na co se může leda tak koukat. Nějaké nápady?
No mě osobně se líbí ty retro autíčka. Děti si s tím vyhrají, a pak až bude dospělý se na to rád, podívá a zavzpomíná jak v tom řádil. Zároveň se to potom dá použít i jako dekorace a až bude starý třeba to bude mít i vyšší hodnotu. Taky nevím co Sabince památečního koupit. Manžel už vypaluje slivovici na její svatbu 🙂 ale tu vypije a potom co? Leda pěkná kocovina 🙂
@collette já jsem si za svoje první vydělané peníze koupila zlatý prstýnek, ale bylo mi už asi 10 let a jsem holka 😅 😀 napadly mě nějaké hezké hodinky, ale tam je problém s tím, že to je módní záležitost, aby za pár let nebyly zastaralé... co třeba sponu do kravaty a zezadu mu nechat něco vyrýt?
@chaarleene No, psala jsem, že by to nemělo být něco, na co se bude smět jen koukat. Ale fakt je, že dneska z toho stejně nemá rozum. Píšu do seznamu:o)
Alkohol bych ani já nedala jako památeční, ale slivovičku na svatbičku bych si dala obzvlášť třeba 30letou 🙂 Já bych dala něco s čím si vyhraje a pak když se na to podívá se mu vybaví nádherné vzpomínky. Taky si ráda vzpomenu na svůj kočárek pro panenky byl fakt fajnovej z německa. Chce to něco co zaujme a zůstane ve vzpomínce na vždy. Šperky jsou ošidná záležitost doba, vkus. Je těžké ti poradit 🙂
@collette
@collette https://www.modrykonik.cz/fotoblog/kamini/album... jukni na tenhle fotoblog úplně dole jsou retro autíčka která jsem myslela, ale ceny se pohybují i okolo 7tisíc, nevím jak drahý dárek mu chceš dát, ale ty autíčka jsou bomba, ale dají se možná sehnat i levněji 🙂
Kopírovaný komentář od @lendik1983 - nějak se nám to zatoulalo pod jinou zprávu:o)
lendik1983 Když jsem byla malá, dostala jsem hrneček... Mám ho doteď - miluju pocit, který mě zaplaví, když se na něj podívám - vidím svou maminku, jak mi ráno do něj připravuje kakao a sype piškoty Dnes se z něj nesmí pít, nesmí se na něj sahat - je to prostě moje vzpomínka Kdyby se rozbil - s hromádkou střepů by bylo nesrovnatelně slz. Můžete se mi smát, ale pokaždé, co se na něj podívám - jsem malá holka u snídaně, která vymýšlí důvod, proč nemůže do školky 😀
a co takové příbory ???http://www.berghoff.com.cz/index.php?page=shop.... ......ale asi už to není aktuální, my jsme koupili zrovna tyto
líbilo se mi, že rodiče dali ženichovi na svatbě bedničku s kvalitním alkoholem, každý rok koupili a schovali a pak z toho měl slušnou a hodnotnou sbírku :o) a nebo takový ty pamětní mince...