icon

Nepotřebujete někdo bobra? Mohu jednoho na odpoledne poskytnout. Dejte ho do dětské postýlky a rázem máte horní části ozdobené ve stylu primitivního umění. Živen je dobře, ale láska ke dřevu je láska ke dřevu:oD

avatar

taky máme doma jednoho 🙂

2. lis 2010