icon

Nobelovu cenu tomu, kdo vymyslel odsávačku hlenů na vysavač...

avatar

Tooooolikrát jsem řekla to samé!

17. srp 2010
avatar

souhlas, není co dodat, je to úžasná věc

17. srp 2010
avatar

Souhlasíííím !!!! 🙂

17. srp 2010
avatar

Též souhlasím 🙂

29. srp 2010