Nobelovu cenu tomu, kdo vymyslel odsávačku hlenů na vysavač...
souhlas, není co dodat, je to úžasná věc
17. srp 2010
Souhlasíííím !!!! 🙂
17. srp 2010
Též souhlasím 🙂
29. srp 2010
Nobelovu cenu tomu, kdo vymyslel odsávačku hlenů na vysavač...
souhlas, není co dodat, je to úžasná věc
Souhlasíííím !!!! 🙂
Též souhlasím 🙂
Tooooolikrát jsem řekla to samé!