icon

Přesně před rokem jsem touto dobou opouštěla Vinohradskou gynekologicko-porodnickou kliniku po amniocentéze. Uplakaná, rozbolavělá, vystrašená a hlavně vzteklá sama na sebe, že jsem do toho šla, když byly prvotrimestrální testy naprosto v pořádku:o(

avatar

Coll, nevyčítej si věci, které už nemůžeš změnit!! A už vůbec se tím netrap!!!! Užívej si broučka Kubíčka - plazivce 🙂 o 106 a na špatné zapomeň!!!

11. čer 2010
avatar

@zuzana.79 Nevyčítám, užívám:o) Jen je mi úzko, když si na to vzpomenu. Na některé věci prostě zapomenout nejde. Bylo to poprvé, kdy jsem o něj měla opravdu obrovský strach...

12. čer 2010
avatar

@collette Tomu rozumím.. My máme dvojčýátka po umělku a narodili se v 34+2.. Od 30tt jsem byla v nemocnici a strach o ně byl opravdu nepopsatelný... Ale teď mi to 100000x vynahrazují.. Taky máme klučíky 😉

13. čer 2010
avatar

@zuzana.79 koukala jsem, nádherný:o)

13. čer 2010