Přesně před rokem jsem touto dobou opouštěla Vinohradskou gynekologicko-porodnickou kliniku po amniocentéze. Uplakaná, rozbolavělá, vystrašená a hlavně vzteklá sama na sebe, že jsem do toho šla, když byly prvotrimestrální testy naprosto v pořádku:o(
Přesně před rokem jsem touto dobou opouštěla Vinohradskou gynekologicko-porodnickou kliniku po amniocentéze. Uplakaná, rozbolavělá, vystrašená a hlavně vzteklá sama na sebe, že jsem do toho šla, když byly prvotrimestrální testy naprosto v pořádku:o(
Coll, nevyčítej si věci, které už nemůžeš změnit!! A už vůbec se tím netrap!!!! Užívej si broučka Kubíčka - plazivce 🙂 o 106 a na špatné zapomeň!!!