icon

Přesně před rokem jsme se měli dovědět "rychlé" výsledky amnia - základní trizomie, pohlaví jsme vědět nechtěli. Paní doktorka nám řekla: "Výsledky trizomií vám říct nemůžeme, protože byl vzorek kontaminován matčinou krví, ale je to chlapeček!"

avatar

Na to se říká: "No to si snad děláte prde.....???" 🙂 A tak jsi alespoň věděla, že můžeš nakupovat modrá bodíčka s autíčky 😉

13. čer 2010
avatar

@zuzana.79 Já to tušila. Matčina jasnozřivost:oD Ale bylo nakonec dobře mít to potvrzené, protože mi vždycky v představách mateřství figurovala holčička (ne, že bych jí měla ráda víc) a taky hlavně kvůli mojí mami - ta se třásla na holčičku, tak abysme neskončili s haldou růžových věcí:oD

13. čer 2010