icon

se táže sama sebe, jaká je pravděpodobnost, že jí v porodnici podstrčili cizí dítě. Protože jinak si nedokáže vysvětlit, jak může tak chytré dítě mít tak tupou matku. Chápete, že si někdo zamkne do skříňky klíče od té skříňky?

avatar

holka šikovná 😀

14. říj 2010
avatar

@neumisa Veď, já si taky říkám... Já ti nevím, jak to dělám, že jsem tak úžasná:oD

14. říj 2010
avatar
20. říj 2010
avatar

Když jsem byla malá, dostala jsem hrneček... Mám ho doteď - miluju pocit, který mě zaplaví, když se na něj podívám - vidím svou maminku, jak mi ráno do něj připravuje kakao a sype piškoty 🙂 Dnes se z něj nesmí pít, nesmí se na něj sahat - je to prostě moje vzpomínka 🙂 Kdyby se rozbil - s hromádkou střepů by bylo nesrovnatelně slz. Můžete se mi smát, ale pokaždé, co se na něj podívám - jsem malá holka u snídaně, která vymýšlí důvod, proč nemůže do školky 😀

12. lis 2010
avatar

A teď nevím, jakým záhadným způsobem to skočilo sem 😀 😀 😀 Hrníček patřil pod "památku" 😀 Tak pardon 🙂

12. lis 2010
avatar

@lendik1983 :o))))))

12. lis 2010