icon

Stehy venku, mám cizí břicho - nějak ho nemůžu poznat:o)))

avatar

je lepší nebo horší? pokud lepší, tak bych to nerozhlašovala, někdo by ho mohl chtít zpátky 😀

7. lis 2010
avatar

@neumisa hele, nechci to zakřiknout, ale lepší. A nedám, už si zvykám a je moje. Co se dá, to se víckrát neprodá:oD

8. lis 2010