Stehy venku, mám cizí břicho - nějak ho nemůžu poznat:o)))
je lepší nebo horší? pokud lepší, tak bych to nerozhlašovala, někdo by ho mohl chtít zpátky 😀
@neumisa hele, nechci to zakřiknout, ale lepší. A nedám, už si zvykám a je moje. Co se dá, to se víckrát neprodá:oD
je lepší nebo horší? pokud lepší, tak bych to nerozhlašovala, někdo by ho mohl chtít zpátky 😀