Tak jsem nedbala vlastního doporučení a nevěnovala dost pozornosti faktu, že je podezřelé ticho. Takže jsem našla své čistotné dítě s čuňou zabořenou do psí misky. No, myslím, že po dnešku je jeho imunitní systém hotový:o/
Jak je ticho, to je vždycky podezřelý..... 😀
8. srp 2010
To nic,aspoň bude mít lesklé vlásky.Naše Karolínka si taky pochutnávala🙂
8. srp 2010
collette
autor@kijonkova.k :oD jsi mě předběhla:oD No, ale koukám, že je má Kája fakt krásné. Ty culíčky jsou boží:o)
8. srp 2010
😀 😀 😀 nádhera !!! Sofí přiběhla ze zahrady s plnou pusou hlíny a ještě si pochvalovala: Hmm Hm , papn 😀