icon

Tak jsem nedbala vlastního doporučení a nevěnovala dost pozornosti faktu, že je podezřelé ticho. Takže jsem našla své čistotné dítě s čuňou zabořenou do psí misky. No, myslím, že po dnešku je jeho imunitní systém hotový:o/

avatar

😀 😀 😀 nádhera !!! Sofí přiběhla ze zahrady s plnou pusou hlíny a ještě si pochvalovala: Hmm Hm , papn 😀

8. srp 2010
avatar

Jak je ticho, to je vždycky podezřelý..... 😀

8. srp 2010
avatar

@soanpe No, v květináči je pořád, ale naštěstí zatím nepřišel na to, že by si tu skvělou černou věc taky mohl strčit do pusy:o/

8. srp 2010
avatar

@bufina Asi začínám bý poněkud otupělá:o/

8. srp 2010
avatar

@collette No jo, nejdřív UM, teď granule, ty to teda vedeš 😀

8. srp 2010
avatar

To nic,aspoň bude mít lesklé vlásky.Naše Karolínka si taky pochutnávala🙂

8. srp 2010
avatar

@bufina vždyť to říkám pořád: sociálku na mně! ale zase to můžeme brát tak, že bude mít krásně lesklé vlasy:oD

8. srp 2010
avatar

@kijonkova.k :oD jsi mě předběhla:oD No, ale koukám, že je má Kája fakt krásné. Ty culíčky jsou boží:o)

8. srp 2010
avatar

@collette 🙂)))) Nebo můžeš přispět do tématu "začínáme s příkrmy"

8. srp 2010
avatar

@bufina vemte hrst garnulí a zalijte je horkou vodou. když nabobtnají a vychladnou, dejte je na zem vedle svého dítěte a nechte ho, ať ukáže, co dokáže:oD

8. srp 2010
avatar

@collette no prostě už nám není 20 a ty reakce máme trošku opožděné 😀

8. srp 2010