icon

Tak jsem zase mezi živými:o) Malého jsem týden neviděla a ten rozdíl je šílený:o(

avatar

Ahoj, můžu se zeptat, co ti bylo? Jinak věřím, že týden bez malého musel být smutný :(

31. říj 2010
avatar

@jitkaj. Byla jsem na operaci:o( Měla jsem nějaké porodní komplikace a tohle byla (pevně doufám, proboha) konečná epizoda:o)

31. říj 2010