icon

Tak jsme o krok dále... Do slova a do písmene: teď už jsou to 3 samostatné kroky a pád:o)))

avatar

a už máš nakoupenou zásobu náplastí a molitanu? 😀

3. lis 2010
avatar

@neumisa Pořídíme polstrovanou místnost... Jen nevím, kdo v ní skončí:oD

3. lis 2010