Tak jsme o krok dále... Do slova a do písmene: teď už jsou to 3 samostatné kroky a pád:o)))
a už máš nakoupenou zásobu náplastí a molitanu? 😀
@neumisa Pořídíme polstrovanou místnost... Jen nevím, kdo v ní skončí:oD
a už máš nakoupenou zásobu náplastí a molitanu? 😀