icon

Tak jsme v tom blbém období, kdy Kuba už nechce ležet, ani na břichu, ani na zádech, takže v hluboké korbě vyvádí psí kusy a co chvíli visí přes kraj, a ještě pořádně nesedí. Korba je mu navíc krátká, protože je to čahoun...

avatar

Tak presne to zname 🙂 My uz jsme ve sportaku davno,protoze to vetsinou dopadlo tak,ze jsem kocar tlacila a toho naseho Kubu nesla v naruci. Ve sportaku je to lepsi,vic vidi a je celkem v klidu.

16. čer 2010
avatar

holky,já období od 6m do 14m.považuji na nejhorší.nejen kvůli kočáru,ale i doma,pořád u něj aby se mu něco nestalo,neustálé tahání na ruce,nepravidelnej režim,kdy se nedalo nic naplánovat...ale od těch 14m.se to lepší a teď je to pohoda(okolo 2let).tak se držte🙂)))

16. čer 2010
avatar

Nemáte možnost připevnit na podvozek autosedačku? 🙂 My to takto řešili s naším Lexíkem - když měl přesně tohle období 🙂 A neskutečně nám to pomohlo - spokojenost byla na obou stranách 😀

16. čer 2010
avatar

@lendik1983 to se mi úplně nechce, i když máme možnost naklonění podvozku, takže je v autosedačce jako v klubíčku. Ale aby to mělo smysl a nikam mi neutíkal, tak by musel být připoután na pevno a v těchle vedrech... Navíc chodíme ven na dost dlouho. Budu to muset ještě nějakou dobu vydržet a případně koupit kšíry...

16. čer 2010