icon

Tak nám prďoch od minulého čtvrtka vyleze na gauč a postel:o/ Jen pořád nechce pochopit, že když chce zpátky na zem, tak po hlavičce teda neee...

avatar

nám už je rok a leze dolů uplně stejně...teda spíš padá :D

17. srp 2010
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

@mili84 No potěš! A už máte helmu?

17. srp 2010
avatar

nene, ani nebudeme pořizovat

17. srp 2010
avatar

@mili84 Já si taky myslím, že se to musí naučit a s případnou boulí se srovnat ;o)

17. srp 2010
avatar

přesně tak🙂

17. srp 2010