icon

Tak se Kuba pokouší chodit kolem nábytku:o/ Asi mě šlehne, protože na to má podle mně opravdu času dost. Asi dostane psí postroj a pověsím ho za gumicuk na hák od lustru:oP

avatar

To tepva začne zábava 😀
Od tý doby, co Sofí chodí (od Vánoc) tak máme přeorganizovaný byt

6. srp 2010
avatar

@soanpe A kdo je tím, kdo přeorganizovává? Ty nebo Sofí?:oD

7. srp 2010
avatar

@collette zatím vede Sofí 😀

7. srp 2010