icon

Tak se zase jedno mimi octlo babyboxu. Na jednu stranu jsem moc ráda, protže lepší box než popelnice, ale na druhou stranu je mi líto té mámy. Co se musí stát, aby došla k závěru, že to bude pro její dítě lepší?

avatar

nooo máš pravdu furt lepší než aby skončilo v popelnici bo v řece bo spláchnuté v záchode,aspon mají šanci Maminky které nemužou mít děti🙂

24. říj 2010
avatar

zrovna teď jsem to dočetla na novinkách...je to smutný, ale holčička má šanci se dostat do rodiny, kde se o ni postarají a jeden pár, co nemůže mít děti, udělá šťastnými...pokud se matka nesebere a za tři dny se o ni nepřihlásí..i to se už stalo...

24. říj 2010
avatar

@zuzanacetlova
@rosslyn Je skvělé, že tak mají děti šanci se dostat k někomu, kdo je bude nad vše milovat a těm potenciálním milujícím to moc přeju. Na druhou stranu bych přála dítku i mamince, aby se k sobě vrátily. A jen doufám, že ani jeden z případů dětí z babyboxu nebyl o tom, že si matka řešila tímto způsobem své problémy typu "dám ho tam, druhý den se přihlásím a medializace mi pomůže k nějakým penězům". I když zase zoufalá máma, která opravdu své dítě není schopná uživit je asi schopná risknout i tohle...

24. říj 2010