icon

Už 14 dní Kubovi lezou horní zuby... Všechny čtyři najednou:o(

avatar

chudinka maličký. Ach jo proč ty děti musí tak trpět že?

14. zář 2010
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

@barusinecka No, a to jsem slyšela, že se máme těšit na stoličky:o( Mám tu ibuprofenový a paracetamolový čípky, ale nechci mu je dávat, protože teplotu má jen mírně zvýšenou a nikdy nevím, jestli mrní jen proto, že mrní, nebo má bolesti:o( Ale už jsou pěkně vyrýsované, tak už to snad nebude trvat dlouho...

14. zář 2010
avatar

no já už se bojím až to začne u nás ☹.Tak držím palečky ať co nejdřív vylezou a ať tak netrápííííí, a vám přeji pevné nervy ☹

14. zář 2010
avatar

Nám doktorka řekla už před měsícem, že má pořádně nalitý 4 horní, ale zatím nic nevylezlo ☹

14. zář 2010
avatar

@bufina No, nám se to taky táhlo, přičemž posledních 14 dní měl dásně jako jitrnice:o(

15. zář 2010