Už 14 dní Kubovi lezou horní zuby... Všechny čtyři najednou:o(
collette
autor@barusinecka No, a to jsem slyšela, že se máme těšit na stoličky:o( Mám tu ibuprofenový a paracetamolový čípky, ale nechci mu je dávat, protože teplotu má jen mírně zvýšenou a nikdy nevím, jestli mrní jen proto, že mrní, nebo má bolesti:o( Ale už jsou pěkně vyrýsované, tak už to snad nebude trvat dlouho...
14. zář 2010
no já už se bojím až to začne u nás ☹.Tak držím palečky ať co nejdřív vylezou a ať tak netrápííííí, a vám přeji pevné nervy ☹
14. zář 2010
Nám doktorka řekla už před měsícem, že má pořádně nalitý 4 horní, ale zatím nic nevylezlo ☹
14. zář 2010
chudinka maličký. Ach jo proč ty děti musí tak trpět že?