V pondělí jdeme s Kubíkem na první zubní prohlídku:o/ Tak jsem zvědavá, nevím, co od toho čekat...
Tak to je super! A kolik máte zoubků? 🙂
27. lis 2010
collette
autor2+4 a dole se začínaljí drát další dva řezáky a nahoře se o 106 derou stoličky:o)
27. lis 2010
Raději se obrnět 😉! Náš malej plakal a tahal mi z křesla, myslel, že mi ubližují 🙂). A sám pak nechtěl otevřít pusinku - neukáže mi zoubky ale ani doma :-/... Takže hodně štěstí!