icon

V pondělí jdeme s Kubíkem na první zubní prohlídku:o/ Tak jsem zvědavá, nevím, co od toho čekat...

avatar

Raději se obrnět 😉! Náš malej plakal a tahal mi z křesla, myslel, že mi ubližují 🙂). A sám pak nechtěl otevřít pusinku - neukáže mi zoubky ale ani doma :-/... Takže hodně štěstí!

21. lis 2010
avatar

@jana83 Tak to bylo v pohodě, pan doktor si ho získal tím, že nad ním rozsvítil světýlko a pak už si s ním mohl dělat, co chtěl:oD

27. lis 2010
avatar

Tak to je super! A kolik máte zoubků? 🙂

27. lis 2010
avatar

2+4 a dole se začínaljí drát další dva řezáky a nahoře se o 106 derou stoličky:o)

27. lis 2010