icon

Ve světle té prohlídky mi ale není jasná jedna věc: když měří 77,5 cm, tak by měl mít velikost 80. Která je mu ovšem malá:oD Tak nevím...

avatar

Takhle presne to mame uz od zacatku, vzdy jsme nejak o velikost napred nez oficialni udaje 😀

29. zář 2010
avatar

tak náš měří 56cm a je mu malá 62-ka i některá 68-ka 😀

29. zář 2010
avatar

@zdezli
@michamicha Já mám pocit, že se ty věci srážejí. Zvlášť body a overaly... Ale jemu je malá i kombinéza...

6. říj 2010
avatar
6. říj 2010
avatar

@michamicha Smích? Přejde😀

6. říj 2010