Ve světle té prohlídky mi ale není jasná jedna věc: když měří 77,5 cm, tak by měl mít velikost 80. Která je mu ovšem malá:oD Tak nevím...
tak náš měří 56cm a je mu malá 62-ka i některá 68-ka 😀
29. zář 2010
collette
autor@zdezli
@michamicha Já mám pocit, že se ty věci srážejí. Zvlášť body a overaly... Ale jemu je malá i kombinéza...
6. říj 2010
6. říj 2010
collette
autor@michamicha Smích? Přejde😀
6. říj 2010
Takhle presne to mame uz od zacatku, vzdy jsme nejak o velikost napred nez oficialni udaje 😀