Vím, že se říká, že se dětem při růstu zubů "narovnají" střeva. Kuba průjem nemá. Naštěstí. Ale i tak - pětkrát denně ranec? Chtěla bych mít jeho zažívání:oD
Vím, že se říká, že se dětem při růstu zubů "narovnají" střeva. Kuba průjem nemá. Naštěstí. Ale i tak - pětkrát denně ranec? Chtěla bych mít jeho zažívání:oD
Aho,tak náš Jakub je na tom taky tak..on kaká snad po každým jídle...