icon

Vím, že se říká, že se dětem při růstu zubů "narovnají" střeva. Kuba průjem nemá. Naštěstí. Ale i tak - pětkrát denně ranec? Chtěla bych mít jeho zažívání:oD

avatar

Aho,tak náš Jakub je na tom taky tak..on kaká snad po každým jídle...

3. pro 2010
avatar

@ktr No, mě přijde, že jak to vleze nahoře, tak to vyleze dole. Ještě že je to jedlík:oD

5. pro 2010