Vytáhla jsem zimní kabátek s kapucou, co jsem mu vloni v zimě neodolala v M&S. Prý 12-18 měsíců. Kubovi je akorát. Tak nevím, kam to dítě poroste...
Vytáhla jsem zimní kabátek s kapucou, co jsem mu vloni v zimě neodolala v M&S. Prý 12-18 měsíců. Kubovi je akorát. Tak nevím, kam to dítě poroste...
já sem mu taky minulej měsíc koupila kombinézku 12 - 18 měsíců s nadějí, že vyjde na celou zimu...no...pak sem mu jí oblíkla a nadšení mě přešlo...je mu taky akorát...:P