icon

Vytáhla jsem zimní kabátek s kapucou, co jsem mu vloni v zimě neodolala v M&S. Prý 12-18 měsíců. Kubovi je akorát. Tak nevím, kam to dítě poroste...

avatar

já sem mu taky minulej měsíc koupila kombinézku 12 - 18 měsíců s nadějí, že vyjde na celou zimu...no...pak sem mu jí oblíkla a nadšení mě přešlo...je mu taky akorát...:P

2. pro 2010
avatar

@naty Strašný, viď... Já mám pocit, že výrobci jsou velikostně úplně mimo... Nebo jestli máme nestandardní děti... Ale slyším to odevšad, takže by zřejmě bylo třeba přehodnotit výrobní tabulky:o/

2. pro 2010