Silnice je stylovka ... medvidci apod by uz byl ķýč 😉
29. zář 2015
corinka2005
autorno říkala jsem si když jo tak bílou nebo šedou, ale nevím nemůžu se rozhoupat
29. zář 2015
asi bych dala bílou, nebo žádnou 😀
29. zář 2015
@corinka2005 no na tu tyrkysovou zed bud bilou, nebo slabounce sedou ...
29. zář 2015
corinka2005
autorbude bílý nábytek tak se bílá asi hodila
29. zář 2015
Dala bych 🙂 je to hezké ...a šedou 🙂
29. zář 2015
bílou dej,taky máme vše bílo-modré a vypadá to supr
29. zář 2015
corinka2005
autortak jo tak asi ji nechám udělat 🙂
29. zář 2015


mně se to líbí 😉 Možná bílou silnici?