icon

Co myslíte dát na tu barevnou zed do pokojíčku tu autíčkovou samolepku nebo už je to přežitek nemoderní? případně jakou barvu cesty?

1
avatar

mně se to líbí 😉 Možná bílou silnici?

29. zář 2015
avatar

Silnice je stylovka ... medvidci apod by uz byl ķýč 😉

29. zář 2015
avatar

no říkala jsem si když jo tak bílou nebo šedou, ale nevím nemůžu se rozhoupat

29. zář 2015
avatar

asi bych dala bílou, nebo žádnou 😀

29. zář 2015
avatar

@corinka2005 no na tu tyrkysovou zed bud bilou, nebo slabounce sedou ...

29. zář 2015
avatar

bude bílý nábytek tak se bílá asi hodila

29. zář 2015
avatar

Dala bych 🙂 je to hezké ...a šedou 🙂

29. zář 2015
avatar

bílou dej,taky máme vše bílo-modré a vypadá to supr

29. zář 2015
avatar

tak jo tak asi ji nechám udělat 🙂

29. zář 2015