Sice nemame ani jedno,ale me se libi ten stolecek,ale v 6 mesicich je podle me na oboji jeste maly.. my v 6 mesicich si vyhrajem s mluvicim pejskem fp a hraci hrazdou od fp
mame tady domecek fp ale maly ma svatek tak si rikame ze mu neco koupime, u stolecku se sundaji nohy a muze u nej lezet, pozdeji sedet a pak stat
V šesti měsících bych volila stoleček. Přesně jak píšeš, nedáš nožičky a ono ho to zabaví. U nás je stoleček i teď ve 22m naprostý top.
chodítko bych koupila v pozdějším věku
Určitě stoleček, u nás má fakt úspěch 🙂
rozhodně stoleček. využije ho dříve, zabaví se u něj pak i poměrně dlouho. já pro ta různá chodítka moc nejsem. náš syn hlavně když už chodil, tak chtěl chodit sám nebo za ručičku a ne něco šprtat. to už pak zas raději jezdil 🙂 stoleček má kamarádka. její dcera si s ním vyhraje cca od 9m a tříleťáci si s ním občas taky ještě s chutí zablbnou
určitě stoleček ..
děkuji všem holky, tak je rozhodnuto, koupíme stoleček taky se mi zdá že má lepší využití v mnohém věku


malý má 6 měsíců