Maminky jak pohlížíte na chlapce a kuchyňky? my byli Patikem v dětském koutku a kuchyňka ho velice zaujala, ale přeci jen je kluk. Máte některá pro své chlapečky nebo raději nářadíčko?
syn má kuchyn, kočárek, místo panenky teda motýla, ale v podstatě ma to co ho baví i korálky... nevdim na tom nic špatného, má i autíčka, nářadí...
Syn dostal kuchynku k druhým narozeninám 🙂 K ní samozřejmě i vybavení,a je opravdu nadšený ! 🙂 Vůbec nerozděluji hračky pro kluky a holky, nemám ráda ty názory, že chlapeček si nemá hrát s panenkami a holčička s autíčky 🙂
vsak nejlepší kuchari byvaji muzi. Proc ne? JA malému kuchynku vyrobila z krabic od plen, strasne rad varil u všech holek v jejich kuchyňkách na navstevach. A dostane i vysavac, ma lopatick use smetakem, rad si hraje s opravdických mopem, i ty kocarky si pujcuje, ten jsme tedy nekupovala, ale neproto, ze je kluk ,ale proto, ze uz ma nakupni vozik.
nevidím nic špatného ani na kuchyňce ani na kočárku 😉
já teda nemám, ale kamarádky syn chce kadeřnictví.Proč ne ? I období sukýnek je normální. Hlavně že bude spokojený a třeba Ti i bude chutnat 🙂
nejsem zastánce genderového rozdělení hraček...neteř si hraje s autíčky, proč by kluk nemohl mít kuchyňku? 🙂
tak fajn děkuji za názory chlap jak slyšel kuchynku tak mi poklepal na čelo ale myslím si taky za na tom není nic špatného 🙂
nákupní vozík má taky a jak rád s ním venku chodí 🙂
u nás v centru vedl vždycky kočárek, nejlepší hračka...pak jsme jednoho dne koupili v ikee kuchyňku a sám manžel říkal, že takovou radost u něj ještě neviděl 🙂...třeba z nich rostou druhý Pohlreichové, vždyť se říká, že nejlepší šéfkuchaři jsou chlapi 🙂
@corinka2005 míša si hraje s kuchyňkou od mala doma a teď i ve školce. nevím, proč by chlap nemohl mít kladný vztah k vaření 😀
Proč by ne, děti nemají genderové předsudky, prostě se jim něco líbí a něco ne a je jim jedno jestli ej to pro holky nebo pro kluky. 😉
super tak děkuji všem za názory, bude kuchynka k ježíšku 🙂
nemám pr něj ani jedno, z kuchyně mu stačí vařečky a nějaký mísy, nářadí , který jsem viděla, by ho zřejmě nezaujalo, je na tom děsně vidět, jak to neni opravdový...