Maminky máte tip něco osvědčenýho na ty žluté lupiny na hlavě, které tam drží jak přibité? my se jich nemůžem zbavit.
Bioderma na seboreu
3. pro 2015
Nám pomohl Ceumed Cradle Cap Gel. Bioderma bez úspěchu, mazání olejíčkem taky.
3. pro 2015
Seborue? Já malinké umyju hlavičku dětským mýdlem ( přírodním ) od nobilisu a pak jí to namažu extra panenským olivovým olejem 🙂 . Jsem i šampony také od nobilis a nebo v lékárně koupíš 🙂
3. pro 2015
Já vecer oplachla hlavičku vodou a jen vmazala kokosovy olej,ráno vycesala a za dva dny byly supiny pryč..🙂
3. pro 2015
olej aviril a vyčesat, udělala jsem to 2x a je klid
3. pro 2015
Excipial U Lipolotio...zaručený výsledek. ;.)
3. pro 2015
Hodne promastit olejickem a hrebinkem se stetinami vycesat... takto jsem se jich zbavila u starsiho syna a uz jsme pak meli klid..