icon

Prosím poradte která barevná varianta se líbí více? v interiéru mám obě tyto barvy, tak se nemohu rozhodnout. děkuji všem

1
avatar

ta šeda je perfektni

25. dub 2016
avatar

šedá

25. dub 2016
avatar

i za mě šedá

25. dub 2016
avatar

Sedá 🙂

25. dub 2016
avatar

Šedá 🙂

25. dub 2016
avatar

5:0 😀

25. dub 2016
avatar

Uz asi nic nezmuzu ale me se libi bila 😀

25. dub 2016
avatar

ta šedá je originálnější, ale univerzálnější je rozhodně ta bílá. my máme bílou. ono teď to budeš mít asi v kuchyni, kde máš obě barvy, ale jestli ji plánuješ dát časem do dětské pokoje k psacímu stolu, tak to chce přemýšlet i nad tím, zda plánuješ tu šedou do dětského pokojíku 😉

25. dub 2016
avatar

@blahova_andrea nad tím taky přemýšlím, jenže i v tom pokojíku má bílou/šedou/tyrkys, takže by tam šly obě 😀

25. dub 2016
avatar

@corinka2005 no tak pak je to už asi čistě jen o vkusu. mě by se ta šedá líbila do kuchyně, ale do pokojíku asi moc ne. přeci jen na mě působím tím lehce metalickým dojmem, jako jsou spotřebiče.

25. dub 2016