Zatím jsem jen ta kojící matka, a tak se chci zeptat jak se ohřívá případné um, kašičky, čajíčky atd? normálně uvaříte a pak chladíte pod vodou, nebo máte nějakou ohřívačku a pracujete s ní? děkuji za všechny názory
Kaši jsem vařila s předstihem, aby vychladly a pak též ohrivala v mikrovlnce.
14. lis 2014
Vzdycky jsem mela v termosce prevarenou teplou vodu, v lednici ve filtrovaci konvici studenou vodu a caj I um michala z toho tak, aby to bylo akorat. Ted uz pouzivam jen vodu z kohoutku na piti a v noci vodu na um ohrivam v mikrovlnce
14. lis 2014
Ohřívala jsem v plecháčku na sporáku na teplotu prstu.
14. lis 2014
Do mikrovlnky bych pro prcka nedala vůbec nic. Vše ohřívám ve vodní lázni.
14. lis 2014
já ohřívám vodu na UM v mikrovlnce