Maminky do kolika let si vydržely vaše holčičky hrát s panenkami (myslím miminka, baby born apod.). Chceme Aničce koupit realistickou panenku. Panenky miluje. Vaří jim, pečuje o ně, ale nevím aby ji to za rok nepřestalo s příchodem do školy bavit.
Mám holky 13, 11 a 8 a všechny si pořád hrajou. Nejstarší už na tajnacku 😁
Dcera je v 1.tride a právě se začala rozjíždět s panenkami 😇
@eleanora84 No to mám radost, právě jsem jako asistent v 1. třídě a všechny holky jedou LOL :(
Tyden. Hraje si jen s dinosaurama 😂 je ji 4.5 roku.
Naše holky 5 a 7 si hrají obě. Ségra neteřim 6 a 9 všechny panenky prodala protože už je to nebavilo. a naše si na dovcu vzaly čtyři panenky a holky chtějí k vánocům co? Samozřejmě panenky 😁😁
U nás mladší si jeste ráda hraje, 8 let, 3.třída, není to každý den, ale ještě by jí panenka chyběla.
Moje 8leta panenky taha denne
Náse 8leta, si taky ještě s panenkama hraje, ne úplně každý den, ale hraje a přeje si i další k jezisku
Dcera bude mít v lednu 10 a panenky jsou snad jediná hračka, když nepočítám lego a puzzle, s kterýma si ještě hraje 🙂 Ne každý den, ale občas jo. Převlíká je, má i kočárek a lehátko...
U nas to vydrzelo tak do treti tridy... ale obecne od vstupu na ZS uz mela mene casu na hrani a uz panenky tak nevyuzila