icon

Sukně nenosím, ale tuhle svou doháčkovanou asi budu 🙂

avatar

Nádherná, kolik vážíš ;)

19. únor 2022
avatar

@lufulie 😀 48/160 cm

19. únor 2022
avatar

no tak to je potom jasné....užívej krásu

19. únor 2022
avatar

@lufulie Tyjo, to je reakce 😆 Dobry den, kolik vazite?

19. únor 2022
avatar

@martiniquest ano? tak jsem to napsala?

19. únor 2022
avatar

@lufulie tak ptát se ženy na váhu se obecně považuje za dost nezdvořilé 🤷‍♀️ mě to tedy také zarazilo 🤔

19. únor 2022
avatar

@hasara33 mne to rozesmalo, paní pak napsala i milý komentář. Asi je zbytečné to řešit 😉

19. únor 2022
avatar

@crochetka1 neřeším, jen mě to zarazilo 🙂 jinak krásná sukně 🤩😍 také bych chtěla být takhle šikovná 😅🤩

19. únor 2022
avatar

Moc ti to slusi, to by byla skoda nenosit sukne🤩

19. únor 2022
avatar

Krásné a ta sukně vážně boží 🙏🙏💓🥰

20. únor 2022
avatar

@lufulie Ano. Povazuji to za naprosto nevhodne. Akceptuji otazky na vahu pouze v pripade, ze se dotycna chlubi svym pokrokem v hubnutí ci podobne.

20. únor 2022
avatar

@martiniquest vás jsem se na váhu neptala. Ptala jsem se krásné ženy, které to moc sluší a jelikož také pletu a háčkuji, zajímala mne váha ženy , které tento model opravdu sluší...

20. únor 2022
avatar

@lufulie Nechápu, proc se urazis. Jen jsem vyradrila svuj nazor, ze mi otazka na hmotnost pripada nevhodna. A soude dle lajku na muj prispevek nejsem jedina.

20. únor 2022