Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
d_zejn
18. srp 2019
Po roce Letná ožila cirkusovými šapitó, stany, maringotkami a zástupy obdivovatelů novocirkusových disciplín. Pro většinu rodičů Letní Letná znamená pořádnou dávku zábavy pro děti.

Jaká představení letos neminout? Jaký bude doprovodný program?

https://www.maleradosti.net/2019/08/18/letni-le...
Zobraz celou zprávu
(4 fotky)
d_zejn
13. srp 2019
Konečně jsem se dostala k seznamu přečtených knih za červenec :slight_smile: A teď už se můžu vrhnout na tipy z dovolené v Holandsku.

https://www.maleradosti.net/2019/08/12/ctu-v-ce...
Zobraz celou zprávu
(5 fotek)
d_zejn
9. srp 2019
Když už byl včera ten mezinárodní den koček :slight_smile:

https://www.maleradosti.net/2019/06/20/cteme-de...
Zobraz celou zprávu
(4 fotky)
d_zejn
8. srp 2019
Prečítané léto - jeden týden, jedno téma.
Prečítané léto je především slovenský projekt, který si pomalu (ale jistě) nachází cestu i k nám do Čech. Pomocí knih se snaží bojovat proti letnímu útlumu a ztrátě konginitivních schopností dětí školkového i školního věku. A to jde nejlépe pomocí knih. Je úplně jedno, jestli půjde o samostatné čtení školáků nebo společné večerní předčítání. Důležité je se občas pověnovat i malým dětským mozečkům takovým způsobem, který bude příjemný pro všechny.

https://www.maleradosti.net/2019/08/08/precitan...
Zobraz celou zprávu
(3 fotky)
d_zejn
6. srp 2019
Prázdniny se pomalu překlopily do druhé půlky a brzy propukne šílenství jménem "školní/školkové nákupy". První na ráně je přezutí, zkušení lovci barefoot obuvi ví, že kdo je připraven, nebývá překvapen.
Éčko do první třídy dostala interiérové balerínky od Anatomic. Naše zkušenosti během jednoho školního roku jsou shrnuté zde.

https://www.maleradosti.net/2019/08/06/barefoot...
Zobraz celou zprávu
(3 fotky)
d_zejn
26. črc 2019
Tohle není sice úplně baby friendly místo, za návštěvu ale mnohonásobně stojí! Střecha Lucerny se otevřela pro veřejnost a 3 dny v týdnu se můžete kochat výhledy na pražské domečky.

https://www.maleradosti.net/2019/07/25/strecha-...
Zobraz celou zprávu
(4 fotky)
d_zejn
19. črc 2019
Děti tráví část léta na prázdninách a já v práci. Naštěstí se nám daří utrhnout si i společné chvilky, třeba jako včera na Výstavišti na festivalu pouličního divadla Za dveřmi.

https://www.maleradosti.net/2019/07/19/my-tri-a...
Zobraz celou zprávu
(4 fotky)
d_zejn
15. črc 2019
Jako vážně? To už je tu další měsíc? Nebylo to až moc rychlé?

Přehled knih přečtených v červnu je tu, příště budu snad rychlejší v publikování.
Tento měsíc jsem na žádnou úžasnou pecku nenarazila, jedinou výjimku tvoří pokračování Medvědína – My proti vám.

https://www.maleradosti.net/2019/07/10/ctu-v-ce...
https://www.facebook.com/maleradosticz/
Zobraz celou zprávu
d_zejn
Zpráva byla změněna 9. črc 2019
Když na Pálavu, tak nejen za vínem, ale i za lovci mamutů... Architektonicky zajímavý Archeopark Pavlov vás vezme do historie oblasti Dolních Věstonic, ukáže, jak se žilo v době paleolitu a dokonce odkryje i skutečné naleziště mamuta.

https://www.maleradosti.net/2019/07/02/na-vylet...

https://www.facebook.com/maleradosticz/
Zobraz celou zprávu
(4 fotky)
d_zejn
Zpráva byla změněna 26. čer 2019
A máme tady další knihu pro malé posluchače i začínající čtenáře, která splňuje všechna přísná kritéria na dobrodružnou knihu pro děti. Napínavý příběh, trochu neposlušnou hlavní hrdinku, krásné ilustrace a hlavně dobrý konec. Nafoukněte záchranné vesty a napněte plachty, s malou Erikou se vydáme odhalit Tajemství Černé skály!

https://www.maleradosti.net/2019/06/26/cteme-de...

https://www.facebook.com/maleradosticz/
Zobraz celou zprávu
d_zejn
19. čer 2019
Už jste byli v galerii Česká televize na aktuální výstavě Filmohrátky? Jestli vás neminula éra Křečka v noční košili, Arabely, Záhady hlavolamu nebo Chobotnic z Čertovky, máte ještě do konce léta šanci :slight_smile:

https://www.maleradosti.net/2019/06/18/vystava-...
Zobraz celou zprávu
d_zejn
24. kvě 2019
Každý Čech by měl alespoň jednou za život vystoupat na Říp. Naše děti už mají splněno, protože kam jinak je vzít na výlet, když momentálně frčí na Starých pověstech Českých

https://www.maleradosti.net/2019/05/24/na-vylet...
Zobraz celou zprávu
d_zejn
21. kvě 2019
Jak se mají vaše liché ponožky? Taky věříte na systém propojených praček mezi byty nebo na Lichožrouty a proklínáte je při skládání vypraného prádla? Tak to vám velmi doporučuji knihu Neobyčejná dobrodružství deseti ponožek (čtyř pravých a šesti levých). Po jejím přečtení se na všechny chybějící fusakle budete dívat trochu jinak.

https://www.maleradosti.net/2019/05/21/cteme-de...
Zobraz celou zprávu
(4 fotky)
d_zejn
17. kvě 2019 Čtené 538x
Čti celý článek
d_zejn
14. kvě 2019
Den dětí je sice až za dva týdny, proč se ale nepřipravit předem :slight_smile: Sepsala jsem seznam 10 tipů, jak smysluplně obdarovat děti bez toho, aby plakala peněženka i rodiče :slight_smile:

https://www.maleradosti.net/2019/05/14/den-deti...
Zobraz celou zprávu
(4 fotky)
d_zejn
13. kvě 2019
Po dvouapůl letech psaní, focení a vymýšlení témat článků jsem opustila původní verzi blogu a pustila se do toho na lepší úrovni. A abych se podělila s ostatními o svou radost, v rámci spolupráce s Knihcentrem pořádám soutěž o krásnou dětskou knihu Víš, kde jsou děti stromů

https://www.maleradosti.net/2019/05/07/soutez-v...
Zobraz celou zprávu
d_zejn
18. dub 2019
Letos kvůli nástupu do práce na nějaké pravidelné tvoření s dětmi není moc čas. Naštěstí mám díky ebooku od MontessoriHracky.cz dostatek inspirace hned po ruce :slight_smile: V odkazu najdete malou ochutnávku a zároveň odkaz na stažení ebooku zdarma. Inspirace je přehršel, jen mít víc času...

https://maleeradosti.blogspot.com/2019/04/jarni...
Zobraz celou zprávu
d_zejn
Zpráva byla změněna 10. dub 2019
Slyšeli jste už o knihách Tajný život stromů, Citový život zvířat nebo Tajná síť přírody? Když tyhle dvě velmi zajímavé knihy vyšly, proletěly se superlativy mými sociálními sítěmi jako blesk. Díky těmto dvěma ekologickým populárně naučným knihám se ke mě dostal německý autor Peter Wohlleben. Se svoji knihou Víš, kde jsou děti stromů se přesunul od dospělých čtenářů na ty nejmenší.

https://maleeradosti.blogspot.com/2019/04/cteme...

https://www.facebook.com/Mal%C3%A9-radosti-2237...
Zobraz celou zprávu
d_zejn
25. bře 2019 Čtené 45x
Čti celý článek
d_zejn
24. bře 2019
Ještě jeden den a pak si jeden šťastný bude moct listovat s dětmi Medvědem, co nechce jít spát.

https://maleeradosti.blogspot.com/2019/03/soute...
#soutez #soutěž
Zobraz celou zprávu
d_zejn
Zpráva byla změněna 18. bře 2019
Často jezdím s dětmi delší trasy vlakem, pokaždé je nutné řídit se heslem "kdo je připraven, nebývá překvapen". Na naše víkendové cestování jsem jako největší trumf (po svačině) zabalila i karetní hru medvěda Wrr. Na první pohled možná zdá složitá, ale stačí několik málo her a dostanete se do toho. A ty dvě hodiny ve vlaku utekly jako nic.

#test_wrr
Zobraz celou zprávu
d_zejn
18. bře 2019
Oksana Bula a její tukoni jsou zpět! A se vší parádou... Autorka krásně navázala na vlnu popularity, kterou vyvolala kniha Zubr si hledá místo a v českém překladu jí nedávno vyšlo volné pokračování s názvem Medvěd nechce jít spát.

A soutěž o výtisk je tu!

https://maleeradosti.blogspot.com/2019/03/soute...
Zobraz celou zprávu
d_zejn
15. bře 2019
Poetický a trochu magický příběh o lásce ke knihám a všem postavám, které se uvnitř stránek skrývají, doprovází překrásné ilustrace, které dětem ukáží, jaká dobrodružství se v knihách skrývají. Jenže co se stane s knihami, které nikdo nečte? A co s jejich postavami?

https://maleeradosti.blogspot.com/2019/03/cteme...
Zobraz celou zprávu
d_zejn
12. bře 2019
Protože sama pracuji v eshopu moc dobře vím, jakou radost udělá pěkně zabalený balíček. Protože nejen obsah, ale i forma prodává a je důležitá. A když vidím, že si s balením dal někdo práci, těší doručená objednávka dvojnásob.
Musím říct, že svoje balíky mají lidé od Medvěda Wrr zmáknuté do detailu. Adresa, červená tkanička jako v knížce, razítko... A tyhle detaily já ráda, je na nich vidět, že prodejce si dává záležet :slight_smile:

#test_wrr
Zobraz celou zprávu
d_zejn
12. bře 2019
Proces vzdělávání nikdy nekončí, zahájila jsem jarní sezónu kurzů Jsem digitální od Czechitas. První byl na Facebook :slight_smile: Možná někoho článek inspiruje a zkusí se přihlásit také.

https://maleeradosti.blogspot.com/2019/03/kdyz-...
Zobraz celou zprávu
d_zejn
7. bře 2019
Dneska k našemu velkému medvědovi kurýr přivezl ještě jednoho malého, konkrétně Medvěda Wrr od kluků z The Wrr. Děti si ho přejmenovaly na Véčko, protože oba ráčkují :grinning:
Zítra ráno jedou na hory, medvěd jede s nimi a bere si s sebou i knížku a karetní hru, která k tomuhle chlupáčovi patří. Na hru jsem moc zvědavá, slibuje napínavý a svižný průběh hry s hrdiny z knížky Medvěd Wrr: Po přečtení zavřít. Sice je určená pro děti od 7 let, po prvním rychlém mrknutí do pravidel myslím, že s malou pomocí jí zvládne i náš mladší.

Knížka není dětem neznámá, s kluky od Medvěda jsme měla tu čest spolupracovat už dřív, když jim čerstvě vyšla Hithitová kampaň.

https://maleeradosti.blogspot.com/2017/12/cteme...


#test_wrr
Zobraz celou zprávu
d_zejn
26. únor 2019
Příběhy na dobrou noc pro malé rebelky se dočkaly svého pokračování.

Soutěž o jeden výtisk zde:

https://maleeradosti.blogspot.com/2019/02/soute...
Zobraz celou zprávu
d_zejn
3. pro 2018
Soutěž o Rokovy výlety do historie Ladislava Špačka zde

https://maleeradosti.blogspot.com/2018/11/soute...
Zobraz celou zprávu
d_zejn
30. lis 2018
Adventní kalendáře připraveny, zítra to může propuknout...

https://maleeradosti.blogspot.com/2018/11/adven...
Zobraz celou zprávu
(6 fotek)
d_zejn
6. lis 2018
SOUTĚŽ - u mě na blogu běží soutěž o velkou a skvělou edukativní sadu od SCIO Ferda a jeho mouchy. Set obsahuje knížku, plyšového žabáka Ferdu a mucholapku s mouchami, které znázorňují jednotlivé emoce

https://maleeradosti.blogspot.com/2018/11/soute...
Zobraz celou zprávu
(4 fotky)
Strana
z 2
Předchozí Strana
z 2
Další