Děkujeme se Zuzankou všem za milá slova a podporu! 🙂 Jsme ráda, že vás "mám"... 😉
Tak ať jste brzy doma a přeji vám hlavně to zdravíčko!!! 😉
1. lis 2010
tak holky drzte sa zuzanka je pokladik🙂
14. lis 2010
Je moc krásná ať vám dělá jen samou radost Zuzanka zlatíčko malý! Taky máme Zuzanku🙂))
14. lis 2010
držíme vám palce a přejeme hlavně hoooodně zdravííííí 😵