Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
danlen
11. lis 2020
108 

Testujeme s koníkem

Byla jsem vybraná k testování produktů od Sunar Bio. Balíček se skládal ze 4 ks ovocných kapsiček a 3 balení křupek (hráškové, mrkvové a párty mix). Naše dvojčata testovala v hlavní roli a musím přiznat, že byla škoda mít od každé kapsičky jen jeden kus. 

Majda a Emmí mají 14 měsíců bio a 11 měsíců korigo věku (narodily se o 3 měsíce dřív), ale už mají každá 6 zubů a kousání všeho možného zvládají na jedničku. Proto jsem se nebála jim dát křupky, i když jsou od 12. měsíce.

Hráškové křupky jsou dobře uchopitelné. Mají skvělý tvar přesně do dětské ručičky. Emmička si ji žužlá sama, ale u Majdy musím opatrně a musím jí dávat po kouskách do pusy, ona by byla schopná si tam narvat celou křupku, což by samozřejmě nebylo dobré. Proto mě taky pěkně kousla. U těch mrkvových bych řekla, že chuťově jsou o hodně lepší, ale bohužel mě zklamal ten tvar, ten podle mého vůbec nejde do dětských ručiček. Naše holky s tím měly problémy. 

Kapsičky hodnotím také kladně. Samozřejmě, jako každá matka, nedám svým dětem nic co bych předtím neochutnala, takže to není názor jen holek, ale i můj. Nicméně, naše holky vůbec nejsou vybíravé a opravdu jim chutná víceméně všechno. Za to jsem samozřejmě ráda, ale myslím, že to ještě přijde až budou větší a budou si říkat, co jim chutná a co ne.

Měli jsme různé kapsičky. Koukala jsem i na složení a nebylo tam nic špatného, prostě opravdu BIO. 

Na závěr bych chtěla poděkovat za možnost testovat produkty Sunar Bio. Holky byly spokojené a jejich úsměvy jsou vždy znamením spokojenosti a to holky měly.

Děkujeme.

Majdí a Emmí s maminkou.

#test_sunarbio  #recenze #zkusenosti_sunarbio

Začni psát komentář...

Odešli