Budou to neštovice
16. kvě 2022
To jsou určitě nestovice. Svedit nemusí, naše holky ani jedna se nedrbaly, nesvedilo je to.
16. kvě 2022
dasipe
autor@cuuza
@leniczka23
@petulaapetula děkuji, zítra zajedeme k doktorce. Každopádně ještě jsem zjistila, že pro těhotnou je to problém. Jsem nyní 34tt ale neštovice jsem jako malá prodělala. I tak by to pro mě bylo riziko? Nevíte?
16. kvě 2022
@dasipe pro těhotnou je to problém pouze ve chvíli kdy ta těhotná neštovice neprodělala. Tajze můžeš být v klidu. Jinak k doktoru nejdřív zavolat, jestli má nějakou speciální čekárnu, aby si s ním nechodila mezi ostatní.
16. kvě 2022
dasipe
autor@klpoiu
@leniczka23 děkuju holky, samozřejmě nejdřív ráno zavoláme, tyhle věci naštěstí berou dveřmi bokem takže tam aspoň nebudeme sedět půl dne
16. kvě 2022
Má to i jinde?
16. kvě 2022



Tak už je asi má. Nemusí nutně svědit...