Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
dassenka
7. dub 2010

Náš miláček

Pro roce a půl snažení jsme s manžílkem objevili na testíku krásné // . Těhotenství probíhalo celé úplně v pohodě a termín porodu jsem měla 8.10.a malýmu se zachtělo na ten náš svět už o 4 dny dřív🙂 V 5 ráno mi praskla voda, tak honem honem sbalit poslední věci do porodnice a už se jelo do Jablonce nad Nisou, stahy v autě už po 4 minutách a jen co mi natočili v porodnici monitor už jsem byla otevřená na 4 cm tak šup na porodní pokoj a v 8.15 byl Filípek na světě, porod úplně bez komplikací a rychlej, co víc jsem si mohla přát🙂 Tímto děkuju manželovi, že byl u porodu se mnou moc mi to pomohlo. Takže váha 3800g a 50 cm apgar scóre 10 10 10.Pobyt v porodnici můžu vychválit všichni byli super sestřičky a doktorky, takže až bude další mimi jedině tam.

  Tak to jste měla krásnej porod. My měli termín 26.11. 27.jsem nastoupila do Jablonce na vyvolávání,vyvolávali mi ho po tři dny tabletama,čtvrtý den nám dali na odpočinek a následující den opět vyvolávání dvojitou dávkou.Prostě se nám nechtělo. Byly jsme v porodnici 12 dní. Malej šel nakonec císařským řezem.
  Moc jsem se těšila že náš porod bude probíhat jako váš. Ve spěchu dobalit věci a honem do Jbc.S manželem jsme cestu do porodnice znali naspaměť.
  Přeji vám,Filipovi i malému Fílovi hlavně zdravíčko. Moc vám to sluší

  8. dub 2010

  Moc děkujem, byla jsem strašně ráda že to takhle proběhlo, na to že jsem měla první mimčo🙂, no hlavně že váš malej je vpořádku a zdravej to je to nejdůležitější! Také přeju hodně zdravíčka a ať moc nezlobí🙂

  9. dub 2010
  2. led 2015