Holky, slabe krvaceni po kazdem sexu, nepravidelna menstruace,uz si nevim rady

A Dr si rady ví? Těm bych začala
100% na 1. místě Gynekologie . Může to být vážné . Není to totiž v pořádku , co se Vám děje .
Určitě bych začala kontrolou na gynekologii, zda není něco na čípku. A zažila bych zmapování cyklu pomocí STM (měření teploty), nepravidelný cyklus vadit nemusí, důležitá je proběhlá ovulace a délka lutealni fáze. Může žena mít různě dlouhé a nepravidelné ale zdravé cykly a může je mít žena 28 dnů jeden jak druhý a přesto ne v pořádku. Krvácení po sexu ale není ok a tam je třeba aby se gyn mrknul
Také jsem měla stejný problém. Měla jsem kvasinky a stačilo to jen zalecit
Může to být i rakovina děložního čípku v začátku .
....mně kdysi povídal gynekolog, že existují dva druhy čípků...jeden je prostě pevný hladký a druhý křehký....stačí ho malinko podráždit a rozkrvácí to...ukázal mi to na barevné obrazovce :o))))....nic to nebylo..........tak přeji, ať to není ani u vás..
Pořešit s gynekologem, ale to určitě děláš. U mě bylo vše ok, antikoncepce nepomohla, pomohlo další těhotenství. Při těchto problémech se doporučuje brát Ascorutin a vitamín C. Trápilo mě to asi rok a půl...doktor vše vyloučil, říkal, že se to objevuje v určte životní fázi u některých žen.
@debinka teda když tak koukám na tvůj profil, tak se štiltnou žlázou, nadváhou, pco a psychickými problemy mi přijde, že to se sebou všechno souvisí. Klidně do toho může být i kvasinka. Stres umi ovlivnit vážně tak hrozně moc věcí, že bych si hned po gynekologii našla nějakého dobrého terapeuta a na prvním milstě začala pracovat na duševní stránce. Nadváha a štítná žláza taky svědčí o špatném životním stylu☹ to všechno může rozhodně souviset s potilžemi s otěhotněním.
@nika_sp no pozor, štítná žláza může mít různé příčiny, např. autoimunitního rázu, resp. tělo napadne tuto tkáň , protože ji detekuje jsko cizí, a likviduje ji... to nesouvisí s životním stylem,.. a tím pádem méně funguje a hormony ovlivňující metabolismus ho zpomalí a odtud sklon k nadváze... kompenzovat lze jedině léky ...a ten lék zase způsobuje chuť na sladké.... nevím tedy , jaký typ onemocnění debinka má, ale aby třeba zhubla, bude toho muset dát 100x tolik než kdokoli jiný...
Co na to rika gynekolog?