Chytrolin... Mam doma dva zrouty krizene se spacem a klidasem.... Jen to pochopeni o chvili klidu a ticha se mi nedostava 😂
28. únor 2018
tak já určitě spáč...vzhledem k mým 2 nespavcům...nic jiného neubírá tolik energie a tolik nevyčerpává jako když několik desítek měsíců I let prakticky nespíte ☹
28. únor 2018
Nejlepe krizence vsech ctyr samozrejme 🙂, ale jinak aspon ty space.
28. únor 2018
Já bych brala Kliďas
28. únor 2018
Klidase, ostatni mame doma
28. únor 2018
Mám chytrolina kombinovaného se spacem, teď čekám druhé, tak budu ráda, když se projeví i jako klidas a další by mohl být stejný
28. únor 2018
Prosim kliďase. My sme všichni cholerici 🤕
28. únor 2018
Mám doma dva spáče, jednoho v kombinaci s chytrolínem a druhého v kombinaci chytrolína a kliďase.
Chtěla bych prosím dva žrouty. Ty bych ocenila velmi a ty nemám.
28. únor 2018

Tak žrouta doma mám, jí nejen svoje, ale i naše jídlo z talíře. :D