Dáme si takovou malou anketu, co říkáte? 😀
Já si vybírám Žrouta prosím ✌️
#maminka #materstvi #chciabyvsechnosnedly #jidlonenifuj
PŘIJDETE SE KE MĚ NA FACEBOOKU: https://www.facebook.com/blogmamy/
NEBO NA BLOGU: www.blogmamy.cz
Chytrolin... Mam doma dva zrouty krizene se spacem a klidasem.... Jen to pochopeni o chvili klidu a ticha se mi nedostava 😂
tak já určitě spáč...vzhledem k mým 2 nespavcům...nic jiného neubírá tolik energie a tolik nevyčerpává jako když několik desítek měsíců I let prakticky nespíte ☹
Nejlepe krizence vsech ctyr samozrejme 🙂, ale jinak aspon ty space.
Já bych brala Kliďas
Klidase, ostatni mame doma
Mám chytrolina kombinovaného se spacem, teď čekám druhé, tak budu ráda, když se projeví i jako klidas a další by mohl být stejný
Prosim kliďase. My sme všichni cholerici 🤕
Mám doma dva spáče, jednoho v kombinaci s chytrolínem a druhého v kombinaci chytrolína a kliďase.
Chtěla bych prosím dva žrouty. Ty bych ocenila velmi a ty nemám.

Tak žrouta doma mám, jí nejen svoje, ale i naše jídlo z talíře. :D