Je zvláštní, jak se moje představa o večeři během dne mění.
Ráno vstávám s přesvědčením, že bude k večeři maso a příloha.
Už v poledne měním plán na polévku, něco tak jednoduchého musím přeci zvládnout.
Odpoledne se doplazím domů se všemi dcerami, z nichž nakonec fyzicky vyzvedávám jen jednu a v nákupní tašce mám housky.
Jako dítě jsem studené večeře měla ráda a na housce se šunkou není nic špatného.
Nezbývá mi, než se uklidnit, že dcery netrpí podvýživou a neumřou hlady.
Také máte dopoledne jasnou vizi toho, co bude k večeři nebo k obědu a nakonec to skončí jinak? Že nejsem sama? 😀
Monika <3
Já jsem myslela, jak udělám oblozene housky se sýrem a zapecu je. Místo toho jsem dorazila zbytek z oběda a zajedla čokoládou 😀
Ja varit denne bohuzel "musim" ale s veeelkym sebezaprenim 😂...chlap se z polivky nebo housky s pomazankou "nenazere" a neni nic horsiho nez zpruzelej hladovej chlap 😂 zatim jsem doma, tak se to da ale od zari jdu do prace a uz ted se desim 😂
Normal stav.... uz od pondeli varim.... v pondeli jsem vytahla porcimasa s kapustou z mrazaku a dodelala jen testoviny, vcera nam babicka vnutila polevku a omacku, a dneska po dopolednim krouzku sme ai vzali menicko 😅😅😅 no zitea uz bude chlap doma tk fakt musim 😉
no nevím, je to prostě o tom plánování času no. někdy je lepší vypnout internet a věnovat se reálným věcem, to se pak člověk diví, kolik věcí najednou stihne. 🙂
já obvykle neplánuju ani obědy, natož večeře :D Pokud nemám předem vyndané maso z mrazáku, tak obvykle začínám cca v 11.00 řešit, co asi tak dnes uvařím... Večeře je úplná improvizace a z 99% studená. Většinou něčím namažu domácí chleba. Nikdo hladem netrpí, nikdo nestrádá, většinou si pochutnáme 😉 Teplé večeře u nás nejsou zvykem a nikomu z nás nechybí.
Presne😁😁😈😁rano si rikam:tak budou k veceri bramboraky....odpoledne : sakra uz se mi nechcou loupat a strouhat brambory,bude studena vecere😂