icon
3 / 5
avatar

Tohle se mi líbí, takové nadčasové, jen kabelka mi tam nesedí stylově. Vestička vytváří V u krku, takže nevadí ani ta košile až ke krku.

12. zář 2024
avatar

Také spis ne, nechci te urazit, ale trochu mi tu přijde, ze vyhlizis, kde se zdržel tvuj kůň 😆

12. zář 2024
avatar

Tohle za me vubec.

12. zář 2024
avatar

@llluckaaa to mi taky holky říkají 🤣

12. zář 2024
avatar

@jasekd a proč? Mě to zajímá, jestli vidíš třeba to, co já ne, děkuji ❤️

12. zář 2024
avatar

@denikzaslouzilemamy vadi mi to cele nejak dohromady. Kdyz to rozdelim na jednotlive kusy, libi se mi ty boty a kosile. Leginy nosim taky, ale spis jako sportovni obleceni. Kabelka a vesticka se mi nelibi. A jo, vypada to trochu jako od koni.

12. zář 2024
avatar

Na mě je to příliš zemědělské 😀 Kdyby místo té vesty byla riflová nebo kožená bunda v nějaké zajímavé barvě, tak to bude o něčem jiném, no.

12. zář 2024
avatar

@llluckaaa jasně, chápu, jen já na riflové bundy nebo kožené vůbec nejsem, proto to asi nesedí.

12. zář 2024
avatar

Me by se k tomuto libilo sáčko. Da tomu u úplně jiny šmrnc. A pokud možno vynechat leginy. Úplně. Pokud chceš uzsi kalhoty tak nějaký dobrý dziny. Tmave modrý třeba. Kind of

12. zář 2024
avatar

@llluckaaa Ale na čekání na koně je málo od bahna, zatímco on je už dávno ve stáji 😀

13. zář 2024