Ty šaty jsou nevýrazné, nesedí ti zase ten výstřih a rukáv bych trochu vyhrnula 🤷🏻♀️
12. zář 2024
Super vlasy.
12. zář 2024
denikzaslouzilemamy
autor@jasekd dík 😁
12. zář 2024
@denikzaslouzilemamy mne se tohle libi, i jsem ofinu mela, ale je to vopruz na udrzbu, tak uz ji nemam. Delala si, co chtela.
12. zář 2024
Noční košile.
12. zář 2024
Tý jo, mně se ty šaty líbí, na nějaké toulání se po loukách jak dělané. Romantika 🙂 (ale je pravda, ež bych už babička mohla být, kdybych si pospíšila) 😀
12. zář 2024
tady se mi líbíš nejvíc
12. zář 2024
Mně se tady v těch šatech hrozně líbíš. Sedí mi k tomu ty vlasy, louka, léto. Jen ty hodinky jsou mimo. A nos rozpuštěné vlasy, fakt ti moc sluší 😉.
12. zář 2024
denikzaslouzilemamy
autor@pavulka děkuji moc❤️
12. zář 2024
denikzaslouzilemamy
autor@pavcatko děkuji ❤️
12. zář 2024
denikzaslouzilemamy
autor@basina děkuji ❤️
12. zář 2024
Me se tyto moc líbí. Jemny, nezny, přijde mi ze ti sedí🙂
12. zář 2024
Tyhle šaty se mi na tobě taky líbí, ale nesedí mi k nim účes.
13. zář 2024

Toho spis ne, tyto drobné vzory ve me evokuje babickovske outfity